Sepet [ 0 ] ürün
Sepetinize eklenmiş ürünler
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Blog detail

Ucuz Nikah Şekeri
Ucuz Nikah Şekeri
By trendnikah In Nikah Şekeri Posted 11 Aralık 2016 0 Comments

vxcb_1024x681Nikah şekeri, nikah hediyesi denilince akla ilk olarak gelen lavanta ve ya badem şekerlerini tüllerle süslemek gelir. Tatlı telaşın yaşandığı o dönemde gerek maddi gerekse misafirlerin kalabalık olması nedeniyle bir çok çift fiyatı uygun nikah şekerlerine yönelirler.

Pek çok kişi ”ucuz nikah şekeri” diyince kalitesiz ve ya hep aynı tarzda nikah hediyeliklerinin olduğunu düşünürler; ancak Trend Nikah Şekeri bol çeşit ve cazip fiyatlarıyla pazara hızlı bir giriş yaptı. Bunu hedeflerken aynılaşmadan sıkılmış, farklı ve özgün nikah şekerleri tasarlamaya özen gösterdi. Birbirinden farklı çeşitleriyle ister magnetli ister magnetsiz olarak ”Trend Tasarım” imdadınıza yetişiyor.

Nikah Şekeri sektöründe aynı tarz hatta aynı renkte klasikleşmiş ürünleri elbette görmüşsünüzdür. Farklıyı arıyorsanız, fiyatı uygun ürünlerin ve trendleri yakalamanın peşindeyseniz. Trend Nikah Şekeri olarak tatlı telaşınıza ”Trend” bir imza atmak isteriz.

ssssssssssssssssssss

 

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Recent Posts

Nikah sekeri Modelleri
2 Eylül 2017
Trend Nikah Şekeri
1 Eylül 2017
Söz & Nişan Tepsi Modelleri
10 Nisan 2017
Jel Mum Nikah Şekeri
10 Nisan 2017
Kokulu taş nedir? Nasıl yapılır?
11 Aralık 2016

Son Yorumlar

Burası denemeler yapmak amacıyla oluşturulmuş bir Demo/Test sistemidir. — Sipariş işlemleri sonladırılamayacaktır, Lütfen herhangi bir ödeme işlemi yapmayın. Kapat